Saban Petrol

Şirketimiz 2003 Kasım ayında SABAN PETROL ÜRN. TAŞ. DAY. TÜK. MAL. ve İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında kurulmuş olup İstanbul Anadolu yakası Çekmeköy ve Marmaris’deki şubelerimizle hizmet vermeye başlamıştır. Amacı ÖTV’ si sıfırlanmış yakıtı kullanma hakkına sahip armatör, yatçı ve balıkçıların kullandığı yakıtı kayıt altına almak, onların yağ ve yakıtla ilgili ihtiyaçlarını karşılamak, ülkenin çıkarlarını gözetirken müşteri memnuniyetini en üst düzeye getirme hedefimize ulaşmaktır. Bu anlayış, sorun ve ihtiyaçları Türkiye’nin her yerinden en kısa sürede çözme teminini hedefler.

Denizcilik sektörünün uzun yıllardır özellikle kabotaj hattında zayıf kalmasının en büyük sebebi, ek vergilerle fiyatı daha da çok arttırılmış yakıtların yol açtığı maliyetlerdi. Bu durumu düzeltmek için İstanbul Marmara Ege Akdeniz Karadeniz Deniz Ticaret Odası’nın öncülüğünde yapılan çalışmalar sonucunda; ilk olarak Kabotaj Bayramı’na denk gelen 1 Temmuz 2003 tarihinde “2003/5868” Sayılı Bakanlar Kurulu Kararı çıkarıldı. Karar, 16 Temmuz tarihli 25170 Sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmıştır.

SABAN PETROL dinamik profesyonel ekibiyle tüm Türk limanlarında fiziksel olarak yaptığımız ikmallerde gemilerinize, yatlarınıza ve balıkçı teknelerinize güvenli hizmet verir, denize ve çevreye saygılı bir yaklaşımla kaliteli ürün ve hizmetleri sunarken, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve bu memnuniyeti sürekli kılmak hedefi doğrultusunda hizmet vermeye devam edecektir.

Şirketimiz Türkiye sınırları içersinde K1 Belgesiyle güvenle NAKLİYE hizmeti vermektedir.

Türkiye’nin neresindeyseniz biz oradayız..

Video Tur

Şubelerimiz

Ali Nihat Tarlan Cad. No:101 D:9 Atasehir/Istanbul

+90 216 573 60 05 Pzt - Cmt, 9.00-18.00